Bjelin
Bjelin

Dayanıklı ve çevre dostu zeminler için dünya lideri teknoloji

Bjelin, Pervanovo Invest AB Grubunun bir parçasıdır ve hem geleneksel ahşap zeminlerden hem de yeni malzemelerden yenilikçi zeminlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi geliştirmekte ve üretmektedir. Bu gelişim, kilit sistem zemininin mucitleri olarak bilinen kardeş şirket Välinge Innovation AB ile iş birliği içinde gerçekleştirilir.

Üretim, yüksek kaliteli FSC sertifikalı ahşaplarla ve nesiller boyunca herkes tarafından bilinen Slav meşesini işlemek için çalışan son derece deneyimli çalışanlarla erişimimiz olan İsveç ve Kuzey Hırvatistan'daki son teknolojiyi kullanan fabrikalarımızda gerçekleştirilmektedir.

Şu anda Viken (İsveç) ve Bjelovar, Ogulin, Otok ve Vinkovci'deki (Kuzey Hırvatistan) üretim tesisleriyle 2.000'den fazla çalışanı bulunan Pervanovo Grubu, önümüzdeki birkaç yıl içinde üretim kapasitesini talebi karşılamak için genişletecek. Esas olarak, Balıksırtı Parkenin tutkalsız döşenmesi için daha geniş buhar kazanlarında işlem gören Ahşap plakalar ve kilit sistemli şeritler kullanacaktır.

Bjelin
Bjelin
Bjelin
Bjelin
Bjelin
Bjelin
Bjelin
Bjelin